• ۲۵ خرداد ۱۳۹۹

🔺 گلکسی نوت ۱۰ لایت با امکانات یک پرچمدار و قیمت مناسب، یه گوشی خوب محسوب میشه در این برنامه حسین کزازی گوشی گلکسی نوت ۱۰ لایت رو بررسی کرده و تجربه خودش از کار کردن با این گوشی رو میگه.

🔻 برای خرید یا دیدن مشخصات گوشی گلکسی نوت ۱۰ لایت میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

⭕https://affstat.adro.co/click/2c09a862-c967-44fd-8cd6-0e0c2385b87f\

🔺 گلگسی نوت 10 لایت نسخه سبک تر از نوت 10 است که با قیمتی که داره میتونه رقیب خوبی برای گوشی های میان رده بشه که با داشتن قلمش یه سر و گردن از اون گوشیا  بالاتره.

🔺 این گوشی فریم آلومینیوم داره و پشتشم با پلاستیک درست شده.صفحه گوشی تخته و خمیده نیست یعنی اون حالت ادج که پرچمداران سامسونگ  دارند را ندارد.این گوشی سه تا دوربین داره که هر سه تاش۱۲ مگاپیکسل است و شامل واید اولتراواید و تله فوتو میشه. فیلم برداری این گوشی هم تا 4کی 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی میکنه.

🔺 پردازنده این گوشی جزو پرچمدارهاست (  البته در سال 2018)  اگزینوس 9810 همون پردازنده گلگسی اس 9 سامسونگ است که همراه با 6 گیگ رم میتونه بازی ها روش خوب اجرا کنین ولی باید به یاد داشته باشید  میتونید پرددازنده بهتری در این بازه زمانی و قیمتی پیدا کنید ولی خب قلم ندارن اون گوشیسیستم عامل این گوشی اندروید 10 است که خب همین انتظار رو  میشد داشت و باتری  4500  میلی آمپر ساعتی که داره  باعث میشه این گوشی بازدهی خوبی داشته باشه تو کار کردن باهاش.

دیدگاه‌ها